OSI CompuTrain S.A. z siedzibą w Warszawie działa na rynku szkoleniowym i technologicznym od 1995 roku. Firma realizuje projekty dla polskich szkół, urzędów oraz firm.

Od początku swojej działalności świadczymy usługi na rynku oświatowym. Przygotowujemy nauczycieli do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem technologii informacyjnych i komunikacyjnych w nowoczesnym nauczaniu na wszystkich poziomach zaawansowania. Nasze działania opieramy na klasycznych filarach skutecznej edukacji – dobrej metodyce i sprawnej organizacji procesu nauczania.

Od 6 czerwca 2002 roku posiadamy wpis do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli województwa mazowieckiego o zasięgu ogólnokrajowym pod nazwą Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli „OSI Edukacja”; nr 69/NPDN/2002. Posiadamy również wpis w rejestrze instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem ewidencyjnym: 2.14/00366/2005.

Nasz Cel to działanie na rzecz nowoczesnego systemu i metod doskonalenia nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół. Doskonalimy nie tylko pedagogów, ale także kadrę kierowniczą placówek. Działamy na obszarze całej Polski.

Nasze podstawowe zadanie to inspirowanie, organizowanie i prowadzenie różnych form doskonalenia zawodowego nauczycieli oraz kadry kierowniczej. Działamy głównie w zakresie zastosowań technologii informacyjnej w praktyce szkolnej (kursy, szkolenia, warsztaty, wykłady, seminaria, konferencje).

  • Posiadamy 19-letnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla nauczycieli.
  • Przeszkoliliśmy ponad 120 tys. nauczycieli.
  • Korzystamy z nowoczesnych metod kształcenia i zaawansowanych technologii.
  • Przywiązujemy szczególną wagę do organizacji procesu dydaktycznego, aby był realizowany w sposób skuteczny, gwarantujący zakładane cele metodyczne projektu.
  • Przygotowaliśmy niemal 90 e-platform edukacyjnych i 40 portali społecznościowych.
Joomla templates by Joomlashine

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatności