ECDL – kurs przygotowujący do egzaminu ECDL e-Citizen

Informacje o szkoleniu:
Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników nie posiadających wiedzy informatycznej z możliwościami jakie daje Internet. e-Citizen został zaprojektowany tak, aby pomagać reguły działania Internetu i  jego użyteczność.

Wymagania wstępne:
Brak wymagań wstępnych.

Czego się nauczysz:
Podstaw obsługi komputera i jego zastosowania • Obsługi podstawowych funkcji systemu operacyjnego Windows i wybranych aplikacji • Sprawnego poruszania się w zasobach Internetu • Obsługi narzędzi pozwalających na komunikację.

Czas trwania: 2 dni/14h dydaktycznych

Zajęcia prowadzone metodą stacjonarną.

Po zakończeniu szkolenia kursanci wezmą udział w egzaminach zewnętrznych w Centrum Egzaminacyjnym ECDL lub w miejscu szkolenia przeprowadzonym przez certyfikowanych Egzaminatorów ECDL zakończonego uzyskaniem certyfikatu. W razie niepowodzenia uczestnik będzie miał prawo do 1 poprawy egzaminu. Istnieje możliwość przeprowadzenia egzaminu także w siedzibie zamawiającego, po uprzedniej akceptacji przez Ośrodek Egzaminujący.

Joomla templates by Joomlashine

Strona używa plików cookies i podobnych technologii. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Polityka prywatności